Plakaty reklamowe

Internet jest w dzisiejszych czasach jedną z najważniejszych platform, na których można zaobserwować wielorakie działania marketingowe. W związku z tym, iż korzysta z niego dziennie niemalże każdy Polak, nie trudno zdać sobie sprawę z tego jak ważną pełni on funkcję podczas promocji produktu, lokalu czy usługi. Mimo jego wielkiego znaczenia, nie należy zapominać o plakatach reklamowych, ulotkach czy innych formach reklamy tradycyjnej. To one wciąż skupiają wzrok odbiorców przemierzających miasta, odwiedzających różnorodne lokale usługowe czy biorących udział w wydarzeniach kulturalnych. Ciekawie zaprojektowane, zwracające uwagę plakaty reklamowe w Poznaniu są częstym widokiem, dlatego aby dotrzeć do klientów, konieczna jest współpraca z agencją zajmująca się tego typu projektami graficznymi.

W tym momencie wkraczamy my – AS-Graf Studio z Suchego Lasu zajmujące się różnorodnymi zleceniami z zakresu promocji przedsiębiorstw, usług czy poszczególnych produktów. Przygotowujemy głównie plakaty reklamowe dla poznańskich firm, oferując rozwiązania o niskim nakładzie do mieszkań prywatnych, jak i wielkoformatowe i liczne, które używane są w miejscach użyteczności publicznej (przystanki, słupy, tablice). Zależy nam na sukcesie naszych klientów, dlatego każdy projekt, który wykonujemy jest dokładnie przemyślany oraz stworzony z ogromną starannością. Proponowane przez nas rozwiązania to śmiałe koncepty, które z pewnością zwrócą uwagę odbiorców i pomogą firmie zbudować zainteresowanie wokół oferowanych produktów i usług. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas dotychczas plakatami reklamowymi w technologii offsetowej oraz cyfrowej.

Zalety plakatów reklamowych

Plakaty reklamowe to ciesząca się dużą popularnością forma promocji wykorzystywana przez firmy oraz organizacje o przeróżnym charakterze. Ze względu na stacjonarną formę, świetnie sprawdzają się one przy reklamowaniu wydarzeń kulturalnych dziejących się w okolicy, np. koncertów, spotkań z autorami czy wystaw w galeriach sztuki. Plakaty nie są uciążliwe dla osób postronnych, ponieważ ich miejsce na stałe znajduje się w przestrzeni publicznej - od gablot przy różnorodnych budynkach, przez przystanki tramwajowe i autobusowe czy same pojazdy komunikacji miejskiej.

Nasze studio działa na obrzeżach Poznania, projektując plakaty reklamowe, które zapadają w pamięci odbiorców na długo. Ta forma promocji pozwala na dużą kreatywność oraz różnorodność - jedna kampania może wykorzystywać jeden koncept lub ich większą ilość - w zależności od decyzji oraz strategii klienta. Personalizacja każdego projektu oraz jego realizacji jest dodatkowym atutem tej formy promocji - plakaty reklamowe mogą być matowe lub błyszczące oraz zostać wydrukowane z użyciem różnorodnych technologii na papierze o różnej gramaturze.

Znajdź Nas na Facebooku

Dane firmowe:

As-Graf Studio
ul. Szkółkarska 95
62-002, Suchy Las, Poznań
tel. +48 504 704 666
e-mail: biuro@as-grafstudio.pl