Projektowanie graficzne

 

Każda osoba, która miała do czynienia z reklamą, doskonale wie, że projektowanie graficzne jest jednym z jej najważniejszych elementów. Specjaliści działający w tym fachu muszą dokładnie przeanalizować rynek, na którym działa zleceniodawca, zapoznać się z jego firmą, a następnie stworzyć rzucające się w oczy i atrakcyjne wizualnie rozwiązanie. W związku z tym, iż koncepty te mogą przybierać różne formy (plakaty, ulotki, banery, posty na Facebooku), należy je właściwie do nich przystosować. Projektowanie graficzne w Poznaniu to usługa, którą świadczy zdecydowana większość agencji reklamowych. Aby jednak wyróżnić się spośród konkurencji, warto nawiązać współpracę z profesjonalistami ze sprawdzonych firm jak AS-Graf Studio.

 

Projektowanie graficzne, którym zajmujemy się w studio pod Poznaniem, a dokładniej w Suchym Lesie, uwzględnia wszelkie formy graficzne tj. logotypy, ulotki, opakowania, plakaty, kalendarze, infografiki, banery WWW, grafiki do Facebooka, systemy identyfikacji wizualnej itd. Sprawdzamy i poprawiamy przesłane przez klienta materiały. Nadajemy im bardziej nowoczesny wygląd. Współpracujemy z drukarniami offsetowymi oraz cyfrowymi, aby móc Państwu zaproponować wydajne i estetyczne rozwiązania. Z tego też powodu wykonujemy koncepty pod różne technologie druku oraz wyszukujemy nowinki technologiczne, które następnie staramy się wprowadzać do naszych realizacji. Chcemy, aby każdy klient była zadowolony ze współpracy z nami, dlatego projektowanie graficzne przeprowadzamy z użyciem profesjonalnego dedykowanego oprogramowania.

Logotypy:

Grafika na social media:

Usługi graficzne

Logo firmy jako skuteczne narzędzie marketingu

 

Realizując projektowanie graficzne, zajmujemy się na przykład tworzeniem logotypów dla firm. Jest to niezmiernie ważny element identyfikacji marki, dlatego dbamy o każdy szczegół, aby prezentował się on estetycznie i nowocześnie. Co więcej, przy jego pomocy staramy się odzwierciedlić charakter firmy, aby skuteczniej przykuć uwagę konsumentów. Logo będzie też czytelne dla klienta, aby dokładnie wiedział z jaką firmą ma do czynienia. Inwestując w dopracowany projekt, będą Państwo mogli wyróżniać się na tle konkurencji, co ma z pewnością znaczenie reklamowe.

 

Projektowanie graficzne dla social media

 

Social media to obecnie jedno z najpopularniejszych i najskuteczniejszych narzędzi marketingowych, dlatego z pewnością warto wykorzystać jego potencjał. Chcąc utrzymywać zainteresowanie klienta swoim profilem, trzeba regularnie publikować przyciągające uwagę treści - najlepiej w tym względzie sprawdzają się grafiki. Nie każdy przedsiębiorca posiada jednak wystarczające umiejętności i możliwości, aby tworzyć je samodzielnie, dlatego bez wątpienia warto powierzyć to zadanie w ręce firmy oferującej profesjonalne projektowanie graficzne. Poznań i okolice to obszar, z którego pozyskujemy najwięcej klientów, ale z racji na internetowy charakter usługi, bez trudu zrealizujemy zlecenie dla klienta z dowolnego miejsca w Polsce.

 

Projektowanie ulotek

 

Usługi graficzne, które świadczymy z naszej pracowni pod Poznaniem, uwzględniają także projektowanie ulotek. Są to materiały reklamowe, które trafiają bezpośrednio w ręce klienta, dlatego należy zadbać o ich wyjątkowość. Tylko projekty, które są niepowtarzalne, przyciągną wzrok potencjalnego klienta i zachęcą go do nawiązania współpracy z firmą. Przed rozpoczęciem pracy, nasz zespół dokładnie analizuje dotychczasową identyfikację marki, a następnie, po rozmowie ze zleceniodawcą, projektuje ulotki, które będą odpowiadać jego oczekiwaniom.

 

Projektowanie logotypów

 

Wyraziste logo jest jednym z najważniejszych elementów brandingu wybranej firmy, przedsiębiorstwa czy korporacji. Projektowanie logotypów ma ogromny wpływ na to w jaki sposób marka jest postrzegana przez klientów, dlatego należy poświęcić mu dużo czasu i pracy. W ramach naszych usług graficznych, wykonujemy grafiki mające służyć jako kluczowa część identyfikacji wizualnej danej firmy. Przeprowadzamy dokładny wywiad ze zleceniodawcami, aby zrozumieć ich strategię marketingową czy grupę odbiorców, a dzięki temu zaprojektować doskonale dopasowany logotyp.

 

Skontaktuj się z Nami!

Znajdź Nas na Facebooku

Dane firmowe:

As-Graf Studio
ul. Szkółkarska 95
62-002, Suchy Las, Poznań
tel. +48 504 704 666
e-mail: biuro@as-grafstudio.pl