Projektowanie logotypów

 

Jedną z usług naszego studia jest projektowanie logotypów dla firm z Poznania, ale także bardziej odległych miejscowości w całym kraju. Korzystamy z nowoczesnych programów graficznych, które pozwalają na rozciągnięcie przygotowanego konceptu do dowolnego rozmiaru bez utraty ostrości. W celu zrealizowania zlecenia, nasi graficy współpracują blisko z klientami, aby mieć pewność, że doskonale rozumieją ich oczekiwania oraz specyfikę danego przedsiębiorstwa. Wszelkie szczegóły dotyczące projektu ustalane są indywidualnie podczas spotkań lub rozmów telefonicznych.

Oferujemy projektowanie logotypów wszystkim firmom, które chciałyby stworzyć przyciągający wzrok znak graficzny. Jest to nieodłączny element identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa, który służy klientom do rozpoznania produktów i usług z nim związanych. W związku z jego dużym wpływem na kreowanie kompleksowego wizerunku firmy, należy poświęcić mu sporo czasu oraz pracy. Nasi pracownicy zadbają o to by ten znak graficzny był prawdziwie unikalny, a jego wygląd nawiązywał do branży i charakterystyki prowadzonej działalności, a także wartości, którymi się kieruje. Projektowanie logotypów odbywa się w naszym studiu pod Poznaniem, gdzie serdecznie zapraszamy wszystkich klientów. Podczas spotkania z naszymi pracownikami możliwe będzie ustalenie szczegółów współpracy, omówienie oczekiwań oraz dokładne przedyskutowanie zlecenia.

Logotypy:

Projektowanie logotypów

Jedną z najważniejszych zasad projektowania logotypów jest stawianie na prostotę. Ten znak graficzny musi być łatwy do zapamiętania, a jego rozpoznanie nie powinno sprawić klientowi najmniejszego problemu. Dlatego tworząc nasze koncepty staramy się wykorzystywać jak najmniej kolorów oraz wybierać te, które odpowiadają identyfikacji wizualnej firmy, a ich pozytywny odbiór potwierdzają badania. Nie wykorzystujemy gotowych clipartów, a każdą grafikę opracowujemy samodzielnie, pamiętając o tym, iż mózg człowieka preferuje proste kształty o matematycznie określonych proporcjach. Projektując logotypy staramy się także nie używać zbyt wielu różnych krojów pisma - wpływają one negatywnie na odbiór znaku przez klienta.

Nasi graficy pracują na profesjonalnych programach graficznych, aby nasze realizacje były łatwe w obsłudze, a ich rozmiar był w pełni modyfikowalny. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu logotypów, dlatego serdecznie zapraszamy do naszego studia pod Poznaniem. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie, aby zapewnić klientowi wysokiej klasy obsługę oraz dostarczyć spersonalizowany produkt. Wybrane znaki graficzne, które przygotowaliśmy dla przedsiębiorstw, znaleźć można na stronie.

Znajdź Nas na Facebooku

Dane firmowe:

As-Graf Studio
ul. Szkółkarska 95
62-002, Suchy Las, Poznań
tel. +48 504 704 666
e-mail: biuro@as-grafstudio.pl