Reklama wizualna

 

Wykonujemy wszelkie systemy identyfikacji wizualnej: roll-upy, banery, potykacze, tablice kierunkowe, informacyjne, oklejanie witryn sklepowych, wystroje wnętrz, oklejanie samochodów, stoiska targowe, kasetony i semafory świetlne, ścianki wystawiennicze. Korzystamy z dobrych i sprawdzonych materiałów. Ponadto, reklama wizualna w Poznaniu i kraju, uwzględnia także działania promocyjne w internecie czy telewizji, opierające się wyłącznie na zmyśle wzroku, co oznacza różnorodne posty w mediach społecznościowych, ale także specjalnie przygotowane banery i animacje. Nasza firma stara się być jak najbardziej wszechstronna i oferować swoim klientom szeroki zakres usług, zarówno w sieci czy telewizji, jak i poza nimi.

 

Reklama wizualna, którą się zajmujemy, to kreatywne rozwiązania, które można napotkać każdego dnia, zarówno w drodze do pracy, szkoły, jak i podczas przeglądania ulubionych stron internetowych. Warto zaznaczyć, że elementy reklamy wizualnej często mogą nie być oczywiste i stanowić na przykład atrakcyjny element wyposażenia lokalu czy mieszkania. Różnorodność form, pomysłów oraz konceptów sprawia, że jest to jeden z najczęściej występujących sposobów promocji usług, produktów czy marek. Nasz zespół dokładnie omawia z klientem wstępne pomysły oraz stara się je dopasować do oczekiwań, aby produkt finalny był połączeniem tych dwóch wizji. Zajmujemy się reklamą wizualną w Poznaniu oraz okolicznych miastach, aczkolwiek w indywidualnych przypadkach podejmujemy także współpracę z firmami oddalonymi od stolicy Wielkopolski.

Rodzaje reklamy wizualnej

 

Reklama wizualna dzieli się na wiele różnych rodzajów, dlatego każdy z Państwa może wybrać taką jej formę, jaka będzie idealnie wpisywać się w dane zapotrzebowania i preferencje. Przykładową z nich jest baner, który stanowi jeden z najmniej kosztownych materiałów promocyjnych. Przytwierdza się go zazwyczaj do ogrodzeń, ścian i budynków z wykorzystaniem utworzonych w nim otworów przy krawędziach. Dość podobną formę stanowią szyldy i tablice reklamowe. Mogą one być wolnostojące lub też przyjmować format paneli naściennych.

Ponadto, wielu przedsiębiorców decyduje się na okleiny, którymi można pokryć np. witrynę sklepową lub samochód firmowy. Dzięki temu, każdego dnia reklamę marki zobaczą setki osób, a wśród nich może znaleźć się wielu potencjalnych klientów. Bardzo estetycznie i nowocześnie prezentuje się też napis 3D wykonany ze styroduru - można go umieścić na przykład na ścianie wewnątrz swojej siedziby i dodatkowo podświetlić, aby wywierał pozytywne wrażenie, podnosząc prestiż marki.

To tylko niektóre z form, jakie może przyjmować reklama wizualna. Poznań i pobliskie miejscowości obfitują w prace wykonane przez nasze studio, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą skuteczniej promować się w swojej okolicy. Jeśli chcą Państwo do nich dołączyć, zapraszamy do współpracy!

 

Skontaktuj się z Nami!

Znajdź Nas na Facebooku

Dane firmowe:

As-Graf Studio
ul. Szkółkarska 95
62-002, Suchy Las, Poznań
tel. +48 504 704 666
e-mail: biuro@as-grafstudio.pl