Ulotki reklamowe

Ulotki reklamowe to wciąż jeden z najpopularniejszych sposobów na bezpośrednie promowanie swojej firmy. Mogą być rozdawane podczas wydarzeń kulturalnych, targów branżowych czy w dowolnie wybranych punktach, dlatego zakres osób, do których mogą trafić, jest niezwykle szeroki. Mimo iż ulotki reklamowe nie mają globalnego zasięgu, dzięki dostarczeniu ich bezpośrednio w ręce potencjalnych klientów, stanowią znakomite rozwiązanie przy promowaniu lokalnych przedsiębiorstw oraz odbywających się w pobliżu wydarzeń. Dzięki dostarczeniu materiałów promocyjnych do okolicznych odbiorców, istnieje większe prawdopodobieństwo tego, że skorzystają oni z usług przedsiębiorstwa z okolicy.

AS-Graf Studio z Suchego Lasu to zespół specjalistów, którzy projektują oraz wykonują ulotki reklamowe w Poznaniu oraz pobliskich miastach. Staramy się, aby proponowane przez nas koncepty były magnetyczne i niesztampowe, a co za tym idzie, przykuwały uwagę odbiorcy. W zależności od tego, jakiego typu nakład jest potrzebny, możemy zaproponować druk w technologii cyfrowej lub offsetowej. Korzystamy z wysokiej jakości maszyn oraz doświadczenia naszych pracowników, aby dostarczać Państwu ciekawe i estetyczne materiały promocyjne. Z naszymi ulotkami reklamowymi, klienci nie tylko dotrą do szerokiego grona odbiorców, ale zostaną także zapamiętani jako firma, której nie straszne eksperymenty marketingowe. Pracujemy blisko ze zleceniodawcami, aby tworzyć rozwiązania, które sprostają ich wymaganiom. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz ustalenia szczegółów Państwa zamówienia.

Korzyści z drukowania ulotek

Ulotki reklamowe z pewnością pomagają docierać ze swoją ofertą do szerszej grupy odbiorców i skuteczniej ją promować. Mogą Państwo w ten sposób szybko zacząć popularyzować swoją markę, jako że już następnego dnia po wydrukowaniu materiałów można zaprezentować swój przekaz konsumentom poprzez ich rozdawanie. Ulotki mają niewielki format, dzięki czemu klient otrzymuje bardzo konkretne informacje, nie musząc wczytywać się w długi tekst. Uwypuklone zostaną tam tak ważne aspekty, jak aktualne promocje, adres firmy i jej dane kontaktowe, a także zdjęcia oferowanych produktów lub cennik usług. Poza tym, dzięki temu małemu formatowi, potencjalny klient bez trudu zachowa ulotkę na później, chowając ją np. do kieszeni lub torby.

Do Państwa należy wybór, czy reklama ma docierać do ogólnego grona konsumentów (np. poprzez rozdawanie materiałów na ulicy), czy też do osób zainteresowanych daną branżą (np. dzięki dystrybucji na powiązanych tematycznie wydarzeniach). Przygotujemy dla Państwa dopasowane do konkretnych potrzeb ulotki reklamowe. Poznań i okolice to nasz główny obszar działalności, jako że swoją siedzibę posiadamy w Suchym Lesie, ale jesteśmy otwarci na współpracę z klientami także z innych miast.

Projektowanie ulotek

Zajmujemy się projektowaniem ulotek w studiu pod Poznaniem, gdzie serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy. Nasz zespół przeprowadza dokładny wywiad z klientem, aby lepiej poznać jego oczekiwania czy dotychczasową identyfikację wizualną jego firmy, a następnie opracować koncepty zgodne ze zdobytymi informacjami. Korzystamy z nowoczesnych programów graficznych oraz nie boimy się innowacyjnych rozwiązań. Projektowanie ulotek, które oferujemy, to efekt bliskiej kooperacji między klientami, a naszymi doświadczonymi grafikami.

Znajdź Nas na Facebooku

Dane firmowe:

As-Graf Studio
ul. Szkółkarska 95
62-002, Suchy Las, Poznań
tel. +48 504 704 666
e-mail: biuro@as-grafstudio.pl